Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Yaşam
   Tarih
    APO ŞU AN EVİNİZİN BODRUMUNDAKİ HÜÇREDE OLSAYDI NE YAPARDINIZ...

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
LaL_LaL
  • Ekle
29 yaşında / Bayan
Yukarı ayrancı
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 428
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.11.2009 19:10

“Türk Milleti, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.”

LaL_LaL
  • Ekle
29 yaşında / Bayan
Yukarı ayrancı
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.11.2009 19:15

Hazmettire Hazmettire yol katediyorlar,geçmiste Osmanli Devletine ve Türkiye Cumhuriyetine isyan edip Türk`ü sırtından hançerleyen alçaklar günümüzde Kahraman ilan edilmek isteniyor,

Türkiye artık tam manasıyla bir “asimetrik psikolojik örtülü savaşın” içine girmiştir.

Kabul edilse de, edilmese de, istesek de, istemesek de bu bir gerçektir ve bütün çıplaklığı ile ortaya çıkmıştır.

Herkes, her “Türk vatandaşı ”, artık “safını” açıkça belirlemelidir.

Önümüzde iki tercih bulunmaktadır;

Ya “Türkiye Cumhuriyetinden” yana, ya da “ Türkiye Cumhuriyetine karşı” tarafta yerinizi alacaksınız.

Bu iki yolun dışında, başka seçenek, tercih, alternatif yoktur.

Irkı, Dini, etnik, mezhep aidiyeti öne çıkartılarak, Türk Milleti’nin ortak dokusu parçalanmaya başlamıştır.

emineller
  • Ekle
55 yaşında / Erkek
Osmangazi
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 621
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 25.11.2009 22:18

LAL LAL HANIM TEŞEKKÜR EDERİM AÇIKLAMANA . PİYADE SANIRIM BU AÇIKLAMA YETER SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE YETMEZ DERSEN SENİN ANLAYACAĞIN DİLDENDE AÇIKLAMA YAPABİLİRİM ALACAKSIN BİR HÜRRİYET GAZETESİ BAKACAKSIN ÖN SAYFASINA GÖRECEKSİN O MUHTEŞEM YAZIYI DALGALANAN AY YILDIZLI BAYRAĞIMIN ALTINDAKİ ( TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR) YAZISINI İYİ OKU O YAZIYI HÜRRİYET GAZETESİNİN SAHİBİ ASLI YAHUDİ DİNİ MUSAVİ OLAN TÜRK VATANDAŞI SEDAT SİMAVİ BİLE KABUL EDİYOR TÜRKİYEMİN TÜRKLERİN OLDUĞUNU TÜRKİYEMİN TÜRKLER TARAFINDAN KURULDUĞUNU NE DEMİŞ ÖNDERİMİZ YÜCE İNSAN ATATÜRK ( NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE )...

__Melissa__
  • Ekle
39 yaşında / Bayan
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 512
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 02:04

Hakli Emin abey(ne mutlu türküm diyene)..Bu ülkede Türk olmayan da kendisini Türk olarak hissetmek zorunda arkadas… Ne olmus, Türk oluverse herkes,neymis öyle hak, hukuk ,mukuk istemek, bakin hem Türk olmak herseyin üstünde... Bir Türk bir kere dünyaya bedel, bir Alman, bir Japon`un böyle bir özelligi varmi? yok... Bir Alman ne mutlu Alman`im diyene diyor mu hayir diyemez, bir ara Naziler demisti ama bu çagda diyemez...

dr_civanim
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Merkez
Batman
Aktif Toplam Yazı : 10449
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 02:14

:)
naber melissa nasılsın

__Melissa__
  • Ekle
39 yaşında / Bayan
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 512
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 02:22

:)

Sagolasin doktor seni gördüm daha iyi oldum..Yusuf Hayaloglu`nun tutmayin ulan beni siirini dinlemekteyim..Tavsiye ederim dinlemeni:)

dr_civanim
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Merkez
Batman
Aktif Toplam Yazı : 10449
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 11:53

gece olmadı gündüz dinliyorum :)
teşekkürler

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 12:41

Bu ülke insanının genel profilinde "okuduğunu anlayamama" gibi bir sorun var.Bugün milliyetçi Türkler`de (bugün çoğunluk teşkil ediyorlar), açılım süreciyle beraber bir psikolojik travma olduğu aşikardır.Evladını askerde kaybeden ve "vatan sağolsun" diyen şehit anne ve babaları polis tarafından coplanıyor, yine askerde kolunu, bacağını, gözünü kaybetmiş gaziler ve yakınları insan yerine konmuyor.Şehit cenazelerinde ortaya çıkan "hepimiz askeriz, PKK`ye yeteriz" diyen ve "devletten görev bekleyen" milliyetçi kalabalıklar, devletin yasama ve yürütme organının politikaları ve "askerin sessizliği" karşısında şaşkın.Bu insanlarda olmayacak da psikolojik travma, bende mi olacak?

AKP`nin Kürt açılımına ben de karşıyım.Çünkü batının dayatmasıyla imal edilen ve sermaye yanlısı bu açılımdan eşitlik, kardeşlik ve birlik çıkacağına inanmıyorum.Ama benim bu açılıma karşı çıkışımla, bir Türk milliyetçisinin karşı çıkışı aynı değildir.Öteki, Kürt kimliğinin Türk kimliğine itaat etmesinin "en doğru yol" olduğunu düşünmektedir ve bu sorunun nasıl çözüleceği noktasında doğru-dürüst hiçbir fikri yoktur.

Siyaset boşluk kaldırmaz, bu sorun bir şekilde çözülmek zorunda.Batının AKP`yi aracı kıldığı "çözüm modeli"ne karşı Türk ve Kürt halkı birleşip daha iyi, daha güzel bir "çözüm modeli" ortaya koymazsa, bu sorunun batının istediği şekilde çözülecektir.85 yıllık politikaları olduğu gibi devam ettirmenin öznel ve nesnel zemini kalmamıştır.

Ovada yaşanacak Türk-Kürt çatışması, dağda yaşanan asker-gerilla çatışmasından daha tehlikeli sonuçlara yol açar.Eşitliğe, kardeşliğe ve birliğe inanan insanlar, hem AKP`nin tuzaklarını deşifre etmeli hem de Türk ve Kürt milliyetçiliğine kesin bir karşı duruş sergilemelidir.

LaL_LaL
  • Ekle
29 yaşında / Bayan
Yukarı ayrancı
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.11.2009 12:43

Türk-Kürt çatışması, dağda yaşanan asker-gerilla çatışmasından daha tehlikeli sonuçlara yol açar.Eşitliğe, kardeşliğe ve birliğe inanan insanlar, hem AKP`nin tuzaklarını deşifre etmeli hem de Türk ve Kürt milliyetçiliğine karşı kesin bir karşı duruş sergilemelidir.
Buna katılıyorum.
Travma olayına katılmıyorum. Eğer Travma yaşaşalardı çok fark olurdu.

_salih_22
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Karadeniz ereğli
Zonguldak
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.12.2009 17:27

cok basit evi ateşe verir o hainide evle beraber yakardım

plasbakpl
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 309
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2010 00:37

En doğrusu evin lağımını bodruma bağlamak olurdu galiba.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2010 19:44

Travma kendisini "linç olayları"nda göstermeye başladı.Edirne`de yaşanan linç olayı, PKK`den öfkesini alamayan ve Kürtler`e gücü yetmeyen şovenist-milliyetçi güruhun, öfkesini solculardan çıkartmaya çalıştığını gösteriyor.

U_S_ovalye
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Rize
Aktif Toplam Yazı : 4105
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 09.01.2010 22:23

Köpek cinsi yapısı itibari ile SAHİBİ YANINDAYKEN havlar..Aynı köpek cinsi sahibi yanında yoksa , yada sahibi başını okşamazsa havlayamaz...Yani birileri hergün faşizmi basında bu denli kaşırsa , medya 1940 lardaki nazi Almanlarının medyasına benzer şovenist yayınlar yaparsa halkda böyle olur..

Güzel bir atasözü vardır Hoca... Cemaat .... derler...Köpekden ziyade önüne kemik atana bakmak lazım...Edirnedeki kardeşlerimize yapılan alçakca saldırıyı nefretle kınıyorum..Ekmeğini koruyamayan aç sürüsü vatanını koruyacaklarmış Peh !

CERMER________
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1389
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2010 17:11

Her gün 1 santim keserek köpeklere atardım.

Birden gebermesin acıyı tada tada gebersin.

Soysuz köpeğede bu muamele yakışır.

Jakoben_Piyade
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.01.2010 19:54

Olmayacak duaya amin denmez.Şüphesiz Öcalan Türkiye`nin en iyi korunan adamıdır.ABD Öcalan`ı Türkiye`ye teslim ederek, aslında Türkiye`ye pimi çekilmiş bir bomba verdi.Dönemin hükümeti ve ülke yönetiminde söz sahibi diğer yöneticiler, ölçüp-tartmadan, "siyasi prim" için pimi çekilmiş bombayı aldılar.Dua edin Öcalan`a bir şey olmasın, yoksa o pimi çekilmiş bomba patlar.

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan