Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Gündem
   eski genel kurmay devleti başkanı sayın, ilker başbuğ sizce tutuklanır mı...

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
orbay1
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1873
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 06.01.2012 22:27

minasebetsiz
bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirmiş :)) civanım`dan alıntıdır :)

keskzesor , 06.01.2012 01:03 daki mesajını münasip bulduğu başka formlarada yapıştırıp duruyor :)

CERMER________
  • Ekle
57 yaşında / Erkek
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1389
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 07.01.2012 13:13

Koyunlar sürüden ayrılamazmış.

Zaten salaktır koyunlar beyin az çalışır.

Burda koyunlar`ı gördüm:)

Meydan bu koyunlaramı kaldı.

hadi meleyin bakalım.Pis koyunlar.

keskzersor
  • Ekle
33 yaşında / Bayan
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 356
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2012 13:57

‎19 mayısla ilgili başlatılan güncel tartışmacılara ithaf olur..
-------1960 darbesini yapanlar malumlarınız ve malumumuz olduğu üzere 27 mayısı bayram ilan etmişler fakat halkın vijdanında bir türlü kabul görmediği için yine aynı cuntacı militer beton kafalarca iptal ettirilmişti.... cok partili hayatın başlamasıyla milletin hür tercihiyle başbakan ve bakan olanların asılmasını bayram diye bu millete kutlatanların yüzüne tükürsen tükürüğe pek yazık olur..
malasef aynı kafanın devamından yana tavır koyan bir avuç azınlığın 19 mayısların bayram etkinllikleride - görsellerinde ki rütüelleri belirleme dayatmasının ne denli faşizanca olduğunu söylemeye bile gerek duymuyorum...bu cumhuriyetin bütün yasa ve tüzük genelge ve anayasal uygulamaların en kıılcal damarlarına dek kendi kirli emellerini zerkeden darbeci vesayetci rejimin gürültüyle olmasa da yavaş yavaş çökertildiğini ve ya da çöktüğünü nihayet görmekteyiz...-yaşamaktayız...
---bugün olmuş bazı sivil ihanet odaklarınca hala o tiran-militer cuntacı beyinsizlerin savunulmasını malesef aklın tutulması olarak ifade edebiliyorum..

orbay1
  • Ekle
53 yaşında / Erkek
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1873
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.01.2012 17:25

cermer , keskzesor sana yazmış.

ismetyaşar & yaşarmahmut ` un gölgesi gibi :)

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 5578
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2012 03:27

Namaz kıldığım için kadro dışı kaldım!

Dolabımda `takke ve seccade` bulunması sebebiyle `cemaatçi` olarak suçlandım, kadro dışı bırakıldım!

Galatasaray`ın unutulmaz futbolcularından Hakan Ünsal, inançlarından dolayı büyük baskı gördüğünü söyledi. Ünsal, 2001`de odasında takke ve seccade bulunması sebebiyle kadro dışı bırakıldığını dile getirdi.

Ünsal, odasında `takke ve seccade bulunması` ile `altyapıdaki oyuncuları dinî yönden örgütledikleri` gerekçesiyle baskı altında tutulduklarını bildirdi. Ünsal, altyapıdaki oyunculardan bazılarının kendilerinden etkilendiğine ve cuma namazına gitmeye başladığına dikkat çekerek, "Altyapıdaki çocuklar namaz kılmaya başladı; ancak bunun bizimle hiçbir alakası yok. 14-16 yaşındaki çocukların, UEFA şampiyonu olmuş, Süper Kupa`yı kazanmış başarılı milli takım oyuncularını örnek alması kadar doğal bir şey olamaz." şeklinde konuştu.

YEMEK BİLE VERİLMEDİ

Ünsal, `dinî içerikli iddialar`dan ötürü Galatasaray yönetimince diğer arkadaşlarıyla kadrodan çıkarıldıklarına dikkati çekerek, daha sonra altyapıyla antrenmanlara katılmaya başladıklarını söyledi. Kadro dışıyken yemek yiyemediklerini dile getiren Ünsal, "Bize verilecek yemekler ya sayılı getirildi veya hiç verilmedi. Bunları bize yaşatan insanların çıkıp `ben bunları yaptım` şeklinde konuşmaları da işin enteresan tarafı." açıklamasını yaptı. Ünsal, tüm sıkıntılara rağmen olayların çok güzel şekilde neticelendiğini aktardı ve İngiltere Premier Lig takımlarından Blackburn Rovers`a transferinin kendisini mutlu ettiğini kaydetti. Transferini, "İlahi adalet tecelli etti." şeklinde değerlendiren Ünsal, o dönemde kötü bir davranışta bulunmadığını ve bu yüzden iyi bir transferle futbol hayatına devam ettiğini vurguladı.

Hakan Ünsal, yabancı ülkelerde futbolcuların dinî inançlarına büyük saygı gösterildiğine ve bu konuda destek verildiğine işaret etti. 2001`de Barcelona deplasmanına gittiklerini hatırlatan Ünsal şöyle devam etti: "Nou Camp Stadı`nda soyunma odasından çıkıp merdivenlerden aşağıya indiğimizde sağ tarafta camekanlı bir kapı bulunuyordu. Buranın oyuncular için hazırlanmış küçük bir kilise olduğunu öğrendik. Futbolcular oraya girip inancı doğrultusunda dua edip maça çıkıyor. Biz ise odamızda seccade bulundurduğumuz için dünyanın en büyük suçunu işlemiş gibi lanse edildik."

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2012 03:36

İlker Başbuğ, "hapishaneye uyum sağladım" demiş. Ama biz açık hapishaneye uyum sağlayamadığımızdan demokratlaştık.

mahmutyasar
  • Ekle
67 yaşında / Erkek
Etimesgut
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.02.2012 03:50

Mahmut İsmet Yaşar asli görevi ,,,,aldığı eğitim ve müfredat proğramıyla yurt savunması olan kadim kurumumuz olan genel kurmayın sivil hayatı dizayn etme geleneği ile öğrencinin katsayısıyla ilgili toplum muhendisliğine soyunmasının neticesinde elbette ki halkın bu iğrenç entrikalara bir diyeceği olacaktı ....
...veya bir tepkisi olmalıydı ,--nitekim bugün cemaatlerin ve özelliklede fetullah hocanın mensubu olduğu hayli cesametli olan kitlenin içten içe bu oldu bittilere karşı güçlü bir örgüt haline getirilmesinde ordunun bu türden demokrasilerde hiç olmayan ceberrut uygulamalarının fetullah cemaatini halktan ağırlıklı olarak yıksul kesimin örgütlenmesinde etkin rol oynamış sonuçta da tabii bir refleks olarak da bgünkü güce erişmesinde de,,en büyük katkıyı sağlamıştır..
diye değerlendiriyorum...tabi darbe cığırtkanlığı yapan ünüversiteler yargı boyutlu taylarla birlikte darbelerle yurttaşı dışlayan ötekileştiren haksız ve hukuksuz uygulamalar da cabası.............

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
Aktif Toplam Yazı : 2754
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.10.2016 21:17

Ehhh tutuklandı sonra ne oldu onu tutuklayanlar savcısı,hakimi,polis şefleri şimdi nerede sizi gidi kumpasçı fetöcüler.....)))))))))

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
Aktif Toplam Yazı : 2754
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.10.2016 21:33

Çok merak ediyorum.. Bakıyoruz her yerin bir imamı var.Acaba ARKADAŞ.COM imamı kimdi diye:)))))

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan