süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Chat Dünyası
   ::/Maarif Dışlaması PASLI DEMİRİN İbretlik HİKAYESİ ///::

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
BENSELMAN
  • Ekle
50 yaşında / Erkek
Ayvalık
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 42
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 13:02

Uzun zamandır yanına aldığı yalakaları çörçil, sokrates, ithal köpek, Rota, zampara fahri, mine, 65 lik mavi sürüngeni ve nam-ı ladesin yardım ve sahte destekleri ile bu sitede kendini emekli hoca ilan eden, her önüne gelen üyeye sapık fikirlerini dikte etmeye çalışan dmr nin ilk maariften atılış hikayesini sevgili feraye ilan ve deşifre etti site sakinlerine. Bu sahtekar deşifre olduğunu anlayınca, yalakalarının destek ce himayeleri ile önce inkara kalkışmış ve sevgili ferayeye hiçte hak etmefiği küfür ve ithamlarda bulunmuştur.yaşakaları ferayeyi baskı altına almıştır. Tüm bu yaşanmışlıklar üzerine bu sahtekarı araştırma zaruriyeti hasıl olmuştur. Sonuçlar çok çarpıcı ve ibret niteliğindedir. Bunu yarın siteye açıklayacağım. Sevgili takipçiler, yarını lütfen bekleyin...)))

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
Aktif Toplam Yazı : 2754
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 13:35

Eğer belgeli şekilde maarif dışlaması olduğumu belgeleyemezsen elinde patlar..Benim korkum yok.Şimdilik bu kadar yeterli sanırım dedikodu ile ssdece çamur atarsın..Ve bedelini ödersin uyarmadı deme...

Bekleyelim yarını bakalım..Ben buradayım...

BENSELMAN
  • Ekle
50 yaşında / Erkek
Ayvalık
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 42
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:15

Ulen kelaynak kuşu: günlerdir pano açıp, götünle ağzını yer değiştirip bok saçıyordun ağzından. Şimdi zoruna mı gitti de bedelini ödersin diye tehdit edersin beni densiz. Seni derdest etmeme az kaldı. Sana hoca diyen zavallılardan değilim ben sahtekar. Dünyaya beyhude amaçla gelmiş bir yaratıksın sen. Arkadaşların senin ne kadar yeteneksiz ve kişiliksiz olduğunu izah ettiler. Bekle ve gör teneke:))

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:25

Ulan züppe açarım tabi .sen orospusun..Nasıl başladı bu olay..Üye olmuşsun bana eklenme isteği gönderiyorsun.O ilk yazdığın tanıtım yazın ben de var. Gelmişsin ne işin var benimle bakıyorum şimdi silmişsin tanıtım yazınız yalan de...
Sen onu bırak eğer benim maariften men edildiğimi ispatlamazsan orospunun tekisin.. ,
Bak araştıman için sana kaynak ta vereceğim.Neyse bakalım yarın ne yazacaksın.SENİ BEKLİYORUM YAZACAKLARINI

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:26

Eğer beni derdest etmezsen namertsin ama bak perişan olma pislik dedikoducu ...EĞER İSPATLAMAZSAN NAMUSSUZUN TEKİSİN

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:31

konuyu değiştirme arkadaş şu bırak senin yazı dizini bekliyorum.

BENSELMAN

Ekle

26 yaşında / Erkek
Gürsu
Bursa

Aktif Toplam Yazı : 5
[ Göster ]

Uzun zamandır yanına aldığı yalakaları çörçil, sokrates, ithal köpek, Rota, zampara fahri, mine, 65 lik mavi sürüngeni ve nam-ı ladesin yardım ve sahte destekleri ile bu sitede kendini emekli hoca ilan eden, her önüne gelen üyeye sapık fikirlerini dikte etmeye çalışan dmr nin ilk maariften atılış hikayesini sevgili feraye ilan ve deşifre etti site sakinlerine. Bu sahtekar deşifre olduğunu anlayınca, yalakalarının destek ce himayeleri ile önce inkara kalkışmış ve sevgili ferayeye hiçte hak etmefiği küfür ve ithamlarda bulunmuştur.yaşakaları ferayeyi baskı altına almıştır. Tüm bu yaşanmışlıklar üzerine bu sahtekarı araştırma zaruriyeti hasıl olmuştur. Sonuçlar çok çarpıcı ve ibret niteliğindedir. Bunu yarın siteye açıklayacağım. Sevgili takipçiler, yarını lütfen bekleyin...)))

Hadi bakalım ne biliyorsan ispatlı yaz sakın sallama . başına iş alırsın ... Bekliyorum ...Ama ispat edemezsen benim yazacaklarım var senin ile ilgili..İspatlı hem de .Sen arkadaşlarım şu bu bırak sulandırma..Yemin ile eğer ispatlamazsan ......

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:40

Kıvırma ve dansöz kişiliğin itirafı..Bu arada DANSÖZLERDEN özür dilerim böyle kişiliksiz biriyle özdeşleştirdiğim için..Bak kıvırmaya başladın arkadaş şu bu sen onu bırak araştırdın ya hadi yarın yaz yazmazsan seninle ilgili tam dizi yazacağım bil..KIVIRMA...benim arkadaşım gerçek arkadaşım asla benim ilgili kötü şey söylemez .. sen şimdi kıvırma ..

Ulen kelaynak kuşu: günlerdir pano açıp, götünle ağzını yer değiştirip bok saçıyordun ağzından. Şimdi zoruna mı gitti de bedelini ödersin diye tehdit edersin beni densiz. Seni derdest etmeme az kaldı. Sana hoca diyen zavallılardan değilim ben sahtekar. Dünyaya beyhude amaçla gelmiş bir yaratıksın sen. Arkadaşların senin ne kadar yeteneksiz ve kişiliksiz olduğunu izah ettiler. Bekle ve gör teneke:))

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:41

Ben aylardır bekliyorum .Biraz daha da beklerim sen hasta kişiliksin.. Aslında yardıma muhtaçsın..

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 18:44

Sen onu bırak...

Şu yazının gereğini yarın yap .yapmazsan namertsin ama dikkat et KAFADAN SALLAMA .BELGELİ olsun yoksa olay farklılaşır.HADİ BEKLİYORUM DELİĞİ KANLI ADAM...

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 19:06

Bak sana ne diyeceğim..

Belki beyinin kuş beyni..Mide yerine de işkembe taşıyorsun.Bakalım ciğerin ve yüreğin ne kadar..

Burada millete eğlence olma... Sana tlf verdim.Buraya da yazayım.0506 798 41 33 ARA yüzüme söyle ne söyleyeceksen.Bırak nağmeyi...

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 19:35

Bu senin yazın..Bu arada adını zikrettiğin kişilerin kişiliği yanında senin esamen bile okunmaz.Bu kişiliklere hakaret etmişsin.Onlar hepsi beli olgunlukta kişiler benim asla yalakam olmazlar asla... Ki burada bile çelişkiye düşmüşsün.Eğer bunlar benim arkadaşım ise sen onları yalaka yaptın diyorsun ki bir başka yazında;Arkadaşların senin ne kadar yeteneksiz ve kişiliksiz olduğunu izah ettiler. Bekle ve gör teneke:))
BU NE YAMAN ÇELİŞKİ ... KENDİN İLE ÇELİŞYORSUN .SEN BU İŞİ BIRAK TA HAKKIMDA NE BİLİYORSAN BELGELİ YAZ YAZMAZSAN NAMERTSİN SEN ARKADAŞ ŞU BU BIRAK ARAŞTIRDIN YA BAK İSTE ARAŞTIRMAN İÇİN SANA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI GÖSTERECEĞİM ... AMMA EĞER İSPATLAYAMAZSAN .:)))))SEN ANLADIN ONU...Artı feraye ye yazdığın yazılar orta da iken nasıl birden sevgili feraye oldu anlamadım...Merak etme...

BENSELMAN

Ekle

26 yaşında / Erkek
Gürsu
Bursa

Aktif Toplam Yazı : 5
[ Göster ]

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 19:37

Evet delikanlı , tlf bekliyorum .Adamlığını göreyim.klavye delikanlısı mısın? GERÇEK delikanlı mı? Ama cep telefonundan kendi telefonundan gizli numara değil açık ara.ben beklemeye başladım.Sen edene dek yazmayacağım etmezsen namertsin aşağılıksın......

mavisever_222
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Eminönü
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 205
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 21:43

Kişinin kelimesi kendini tarif etmiş.
Ve demekki adı zikredilenler fikirlerine uymamış :)
Epeyden beridir kıçı kaşınmamıştı ;)

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 22:22

pislik sensin bak önümde diz çökeceksin..İnan buna..

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.12.2016 22:22

etmezsen o çocuğusun

[1] [2] [3] [4]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan