Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Arkadas.Com
    BENSELMAN

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
Aktif Toplam Yazı : 2754
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 00:41

Arkadaş.com,

Litfen bu üyeye dikkat edin.Kendini kurnaz sanıyor ama öyle değil... Bu hesabıyla yeni üye olup sonradan sildiği tanıtım yazısıyla kurnaz ya amcam ama elimde hepsi mevcut.Neyse umurumda da değil bu kişilik ve lütfen kişisel olarak bana haklı haksız kızanlar sakın ha elindeki dikenleri çıkarmaya kalkmasınlar neden mi? Bu kişilik bir şekilde ! hesap verecek.Ben mi küfür ettim .ONUN Bir sözü var anlamayan ben de aynı şeyi söylüyorum..Bu hesaba yakında celp gidecek.İSTERSE ben suçlu çıkayım yeter ki bu mikrobu deşifre edeyim.Sonrası....

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 00:53

Ulan köprü altı çocuğu. Seni sucuk tatmin etmez, sen macar salamına alışıksın. Maarif dışlaması, günlerdir hakkımda atıp tutuyorsun. Sokaklardan bir parça kemik vaadi ile bu siteye ithal ettiğin itin nerede. İkisinizin arasına karbon kağıdı koyup sizi salama doyuracağım. Bak rumuzu Fe olan karaktersiz sahtekar. Öğretmenlikten siktir edildin, buralarda hoca ayaklarında ahkam kesiyorsun. Senin osuruğuna çift düğüm atarım. Ya adam gibi yaz ya da seni Salam manyağı yaparım hanzo:))

demiş kişi bakalım kim kime düğüm atacak

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 00:55

[ Göster ]

Yazılış Tarihi : 10.12.2016 22:04

Hocam
tek satıra değmeyecek kişi için,bu kadar emeğe yazık etmişsin..

BENSELMAN

Ekle

26 yaşında / Erkek
Gürs

Aktif Toplam Yazı : 39
[ Göster ]

Yazılış Tarihi : 10.12.2016 22:41

Oooo körün istediği bir göz, mevlam verdi iki göz. Ben de bu gece geri dönen mustafa nın şerefine bir orkestra kurup, kendi saksafonumu demire vermeyi düşünmüştüm. Maviseverde gelmiş. Seni de rakkase yaparız, ne güzel olur. Demir benim saksafonumu çalarken sen de raks edersin maviseverim.

Görelim bakalım kim kimin saksafonunu çalacak bu puşt bana hesap verecek yeminle...

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 01:00

Standart Üye Fotoğrafı Yok BENSELMAN

Toplam Yazı : 39

Genel ] Arkadas.Com ] BENSELMAN adlı üyeye dikkat.

Yazılış Tarihi : 06.12.2016 22:33

Teneke mızıkacı mustafa, eski kaşarsın biliyorum. Burada ne halt karıştırdığını da çok iyi bilenlerdenim. Yalakaların olmayınca ağzınla kıçın sürekli yer değiştiriyor. Artık seni senteye getirmenin zamanı gelmiş. Sen yakında trigeri kopartır beynini tamamen yakarsın mustafa. Subap kesmeden senin eksantrik ayarını yapacağım. Bekle teneke mustafa

--------------------

Ne haltlar karıştırdığımı yazmayanın gelmişini geçmişini ulan BENSELMAN PUŞTU HADİŞ YAZ ÇEKİNME SEN VAR YA elime düşeceksin çok yakın.. klavye yazma ne göreceksin .YAZMAYAN SELMANIN ....................... NOKTALARI SEN DOLDUR..PUŞTSUN DOLDURMAZSAN.....

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 01:45

Elime düşeceksin ve bakalım o deiklerini yapabilecek misin? Seni DEMİR çarpacak hem de fena ... Kimsin herkes görecek ve hayret edecek..Seni bekliyorum:))) ve çok seviyorum lolipop şekerin de hazır.. o kadar seviyorum yani şeker alacak kadar.:::)

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 01:48

senin kadın rumuzlarını da yakında deşifre edeceğim... Zaten kadın mısın erkek misin belli değil millet de öğrensin site yönetimiyle BİRLİKTE :)))))

DMR36
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Uruguay
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 01:52

Selman zaman kötü kolla ...g....ü Sen kripto musun ulan aynen taktikler ayni çaktırmadan... sen anladın dediğimi .))))

BENSELMAN
  • Ekle
50 yaşında / Erkek
Ayvalık
Balıkesir
Aktif Toplam Yazı : 42
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 07:05

Teneke, sen de pırıl pırıl, yepyeni bir beyin var. Hiç kullanılmamış. Beni kopyalayıp yapıştırıyorsun. Bir de bana ettiğin küfürleri yapıştır panoya. Senin ne kadar ahlaksız, bilerek, isteyerek herkese açık bir sitede üyeleri şiddete sürekleyen bir kara propagandacı olduğunu, burada defalarca yasaklanmana, gidiyorum demelerine rağmen, tekrar geri geldiğini ve üyeler arasına nifak tohumları ektiğini sadece bu site değil, tüm Türkiye öğrenecek. Senden korkan senin gibi olsun hoca bozuntusu. Eğittiğini iddia ettiğin o minicik çocuklardan bu gününün büyükleri olan öğrencilerin de öğrensin senin pis ağzını ve pis benliğini. Demek sen bir çocuğa sevinsin diye lolipop şeker verirken bu niyetle veriyorsun. Pis sapık, ahlaksız herif. Yazdıkça sapık ruhunda beslediğin tüm amaçlar ortaya dökülüyor. Yazdıkların hiç bir eğitimciye yakışıyor mu? Analar babalar lütfen okuyun... Bakın çocuklarınızı öğretmen adı altında kimlere emanet etmişsiniz. Yazık sana. Çocukların çok sevdiği lolipop şekeri dahi pis emellerine alet ettin.sana daha ne yazayım sapık herif.

karacicegimsin
  • Ekle
37 yaşında / Bayan
Kocasinan
Kayseri
Aktif Toplam Yazı : 1168
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 11.12.2016 12:40

Anne babaların işi gücü yok sizi okuyacak, biriniz değil mlsf ikinizde aynı durumdasınız, boşu boluna karalayıpda kendinizi düşürmeyin...yazıyorsanızda edeplinizle yazın....hayırlı kandiller...ve mlsf yine terör yine masum canlar gitti Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...Millet can derdinde bunlar entrika derdinde

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan